طراحی ویلاها و خصوصا طراحی ویلا دوبلکس از نیازهای امروزه مشتریان می‌باشد. اما همه این را می‌دانند که قرار است فقط یک بار طراحی ویلای دوبلکس آنها صورت گرفته و ساخته شود و آنها باید سالها در این خانه دوبلکس ویلایی به آرامش برسند، پس یک طراحی ویلای دوبلکس عالی تنها گزینه برای شما می‌تواند باشد. به همین دلیل است که عرض می‌کنیم طراحی خانه ویلایی دوبلکس یک چالش بزرگ برای مردم امروزه شده است.

ویلای دوبلکس چیست؟

خانه ای که دارای آپارتمان های مجزا برای دو خانواده است، مخصوصا یک خانه دو طبقه دارای یک واحد کامل در هر طبقه و دو ورودی مجزا.

طرح‌های خانه دوبلکس دو واحد زندگی مجزا را در یک ساختار ماهرانه طراحی شده ارائه می‌دهند.

 

بهترین مجموعه طراحی خانه دوبلکس

طراحی خانه دوبلکس در دنیای مدرن بسیار رایج است. این خانه دو طبقه برای خانواده های بزرگ و متوسط ​​بسیار مناسب است. خانه دارای دو واحد نشیمن متصل است تا دو خانواده بتوانند به راحتی و برای خانواده های بزرگ استفاده کنند. خانه های دوبلکس در مقایسه با خانه های یک طبقه بزرگ سود بیشتری دارند، زیرا می توانیم هزینه زیرزمین و فونداسیون را کاهش دهیم.

طراحی خانه های دوبلکس زیبا با بهترین نمای بیرونی

اگر مجموعه های طراحی خانه دو طبقه ما را مرور کنید. تعدادی از طرح های خانه های دوبلکس ساده، طراحی خانه های مدرن و طرح های کم هزینه را می بینید. هر فردی با مفاهیم مختلف خانه ها را جستجو می کند. ما طرح های متنوعی را با توجه به نیازها و مفاهیم شما گنجانده ایم. همه دسته ها را به ساده ترین سطح طبقه بندی کرده و در اینجا مرتب کرده است.

ما در مورد روندها تحقیق می کنیم و بر اساس آن تغییراتی را در برنامه ایجاد می کنیم و قبل از هر کس دیگری به شما ارائه می دهیم. ما شما را در مورد طراحی های خانه همیشه در بهترین کلاس خود به روز می کنیم. هرگز برای پیدا کردن یک برنامه مناسب برای خود احساس ناراحتی نکنید. برای زندگی در یک خانه شیرین، ممکن است زمان ارزشمندی را صرف دریافت بهترین طراحی خانه دوبلکس با توجه به اعضای خانواده و نیازهای خود کنید. با ما وقت بگذرانید و به بزرگترین هدف زندگی خود یعنی داشتن خانه ای زیبا برسید.

پلان خانه های دو طبقه ساده و کوچک

ما در مجموعه فرداد سازه بهترین کارکنان طراحی را با خود داریم تا بیش از آنچه فکر می کنید به شما ارائه دهیم. به Fardad Saze اعتماد کنید، ما خانه ای را که به دنبال آن هستید در مقابل شما بدون سرگردانی طولانی به شما می دهیم.

6 روش برای طراحی خانه دوبلکس

چگونه می توانم یک پلان خانه دوبلکس بسازم؟
1- با طرح‌بندی‌های مختلف آزمایش کنید.
2- پله را به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد در نظر بگیرید.
3- از دیوارهای بلند نهایت استفاده را ببرید.
4- مناطق اجتماعی را به فضاهای کوچکتر و صمیمی تقسیم کنید.
5- یک ارتباط داخلی و خارجی برقرار کنید.
6- یک نمای بیرونی چشم نواز طراحی کنید.

 

تفاوت خانه دوبلکس و ویلا چیست؟
در حالی که ویلاها برای یک خانواده در نظر گرفته شده است، یک منزل دوبلکس برای دو خانواده در نظر گرفته شده است و حریم خصوصی زیادی را ارائه نمی دهد. پلان طبقه را نمی توان به دوبلکس اضافه کرد. در حالی که خانه های دوبلکس کمی بزرگتر از اندازه متوسط ​​آپارتمان هستند، اما کوچکتر از ویلاهای بزرگ هستند.

 

خانه های دوبلکس خوب هستند؟

دوبلکس ها گزینه های خوبی برای سرمایه گذاری هستند و در مقایسه با آپارتمان یا ویلا، مزایای بیشتری برای ارائه دارند. هیچ کس از فضای بیشتر نا امید نشده است. دوبلکس ها به وضوح نوید آسایش کامل را برای ساکنین می دهند.

 

نقشه ویلا دوبلکس 100 متری
پلان ویلایی دوبلکس 200 متری
نمای ویلا دوبلکس
پلان ویلایی دوبلکس 120 متری
پلان ویلایی دوبلکس 150 متری
ویلا دوبلکس نقلی
پلان ویلا دوبلکس لاکچری
طراحی ویلا دوبلکس کوچک

4/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − دوازده =