تاریخچه ما

درباره فرداد سازه 

شرکت فرداد سازه جم با بهره گیری از دانش روز در حوزه مدیریت و احداث پروژه های ساختمانی فعالیت می نماید و ضمنا با پیش گامی در مهندسی، تامین، ساخت و اجرای تخصصی برخی فعالیت های خاص پیمانکاری از قبیل پوسته خارجی پروژه های ساختمانی، سازه های فلزی، ترکیبی یا اکسپوز خاص، طراحی داخلی پروژه های لوکس ساختمانی، پتینه و نقاش های دیواری کلاسیک و مدرن، انواع پنل ها و اسلب های پایه سیمانی مصلح شده با الیاف (جهت استفاده خارجی یا داخلی، کفپوش و ...) و انواع کارهای چوبی و کابینت های لوکس؛ توانسته است مزیت های رقابتی ویژه ای برای خود در صنعت ساختمان ایجاد نماید.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن
درباره ما

ماموریت و چشم انداز

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.
  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

شرکت فردادسازه جم با اجرای بیش از 400 پروژه در سراسر کشور همواره در جهت رضایت مشتریان تلاش نموده است.
130+مشتری راضی
5کارخانه
19سازمان
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعداد ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

چارت سازمانی فرداد سازه

نصب کامل خط تولید
ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.
روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.